Незалежне дослідження підтвердило, що Hyster є №1 за експлуатаційними витратами

 Незалежне дослідження, проведене Peerless Media Research Group в Сполучених Штатах Америки, підтвердило, що підйомно-транспортна техніка  марки Hyster по праву посідає першу позицію в категорії експлуатаційних витрат. Hyster є лідером на основі оцінок американських споживачів і випереджає інших виробників підйомно-транспортної техніки.

"Визнання в результаті успіху на ринку і популярності доводить, що Hyster, як виробник підйомно-транспортної техніки, постачає своїм клієнтам продукцію, що має додаткову цінність", - сказав Драгослав Янкола, директор  Phoenix-Zeppelin Ukraine. "Завдяки постійній взаємодії з клієнтом, ми можемо пристосувати потужну і надійну підйомно-транспортну техніку до вимог клієнта і знайти продуктивне рішення для економії експлуатаційних витрат", - додав Драгослав Янкола.

Peerless Media Research Group здійснила це опитування в липні 2011 року серед  читачів журналу Modern Material Handling, які впливають на придбання підйомно-транспортної техніки в своїх компаніях.

Торгівельна марка Hyster представляє на ринку кілька новинок, які принесуть її клієнтам багато переваг. Прикладами є підбирачі замовлень нижнього рівня і вилкові навантажувачі вантажопідйомністю 4-5 тонн. Якими  моделями економічних потужних машин, що зменшують експлуатаційні витрати, поповниться пропозиція Phoenix-Zeppelin Ukraine в наступному році?

Першою новинкою буде підбирач замовлень нижнього рівня Hyster LO2.0-2.5. Конструктори розробили його, щоб оптимізувати швидкість і простоту збору товарів з обох сторін проходу. Нова модель вирізняється поєднанням енергетичної ефективності, надійності та ергономіки з відмінною швидкістю роботи і низькими експлуатаційними витратами.

Зручний у використанні і продуктивний
Одним з найістотніших поліпшень є невелика відстань "людина-товар" і зручна робоча платформа на зниженій висоті, що дозволяє звести до мінімуму рух і заощаджує дорогоцінний час збору. Велика платформа забезпечує більше місця для оператора і робить простішим проїзд складськими площами. Для керування підбирачем з платформи Hyster розробив легко керовану рукоятку з кнопковим пристроєм управління. Завдяки системі управління «черепашачою» швидкістю в оператора є можливість під'їжджати на машині до наступної точки підйому без необхідності забиратися на борт.

Потужний двигун і гальма
Нові підбирачі замовлень нижнього рівня Hyster мають двигун потужністю 2,6 кВт. Завдяки ньому вони досягають високої швидкості роботи та швидко прискорюються, що сприяє продуктивності праці протягом всієї зміни. Підбирачі мають регенеративні гальма, захист від перекидання на спуску і відмінну енергоефективність, таким чином, їхня продуктивність може регулюватися згідно з конкретними потребами. Крім того, покращений кліренс означає, що предмети і нерівності на підлозі не стануть для цієї техніки перешкодою.

Новинки в класі навантажувачів з вантажопідйомністю 4-5 тонн.
Phoenix-Zeppelin представить у наступному році поповнення в сімействі навантажувачів 4-5 т з модельного ряду J4.0-5.0XN. Цей потужний електричний навантажувач придатний для складних операцій (виробництво металу, обробка і транспортування деревини, виробництво та розлив напоїв, целюлозно-паперова переробка або виробництво автомобілів).

Екологічно електричний
Моделі Hyster J4.0-5.0XN використовують унікальні функції нового модельного ряду J-XN, режими ECO-eLo a HiP для досягнення оптимального балансу між екологічністю та продуктивністю. Завдяки двигунам змінного струму для підйому з достатньою потужністю і надійністю, ведучій осі з сертифікацією IP65 та дисковими гальмами, що не вимагають технічного обслуговування,  нові електричні навантажувачі відрізняються виключною продуктивністю в приміщеннях і на відкритому повітрі.

J4.0-5.0XN добре маневрують
За допомогою поєднання дуальної передньої і напрямної осей з нульовим радіусом розвороту (Zero Turn Radius), завдяки якому водій може розвертатися на місці і працювати в проходах шириною від 4161 мм (4 т), досягнуто компактних розмірів та виключної маневреності. Ця унікальна конструкція використовується в усіх навантажувачах серії J-XN, тому що вона забезпечує відмінну маневреність при збереженні ергономічних характеристик.

Додаткове обладнання для збільшення продуктивності
Обладнання, що постачається за бажанням покупця, включає регульований підлокітник з вбудованими важільцями TouchPoint, педаль Monotrol, підлокітник з функцією повернення до заданого положення,  демонтаж акумулятору збоку, повний або частковий обігрів кабіни, сенсор удару і каретку з вбудованою функцією бічного зсуву.