Техніка Hyster заощаджує до 15% палива за термін своєї експлуатації

Високі ціни на нафту і зростання ціни гуми наводять власників машинобудівних підприємств, складів, промислових баз на думки, як скоротити довгострокові витрати на підйомно-транспортну техніку. За даними компанії Hyster, ці власники у всьому світі вибирають нові технології Hyster, які значно знижують споживання цих важливих ресурсів.

"Hyster за останній час знизив споживання палива машинами на 15% завдяки новим технологіям", - говорить Драгослав Янкола, директор Phoenix-Zeppelin Ukraine. - Це дає величезну економію власникам потужних вилкових навантажувачів та контейнерних перевантажувачів".

Hyster досягає цієї економії завдяки поєднанню нової технології двигунів Cummins з модифікаціями, що оптимізують продуктивність (опція охолодження, регулювання кількості оборотів і альтернативний холостий хід двигуна). "Компанія Hyster відома тим, що виробляє потужні, надійні машини з низькими експлуатаційними витратами. Тепер Hyster вдалося суттєво змінити, зокрема, гідравлічну систему машини", - додає Драгослав Янкола і пояснює, що весь модельний ряд машин Hyster „Big Truck“ вантажопідйомністю від 16 тонн відповідає стандарту 4I/Stage рівня IIIB і приносить величезні фінансові заощадження.

"Шини великих контейнерних перевантажувачів коштують дорого, їхня заміна вимагає багато часу, крім того, вони залишають велику кількість відходів, і іноді можуть бути проблеми з їхньою доступністю," - говорить Драгослав Янкола.

Конструкція вісі Hyster Tyre Saving, що дозволяє зменшити знос шин, тепер присутня в  перевантажувачах порожніх контейнерів висотою 5-8. Новаторське рішення про розташування диференціалу  на обидва кінця осі робить можливим незалежне обертання коліс і значною мірою сприяє мінімізації зносу шин.